خدمات ارزش افزوده موبایل (VAS)

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. خدمات ارزش افزوده موبایل (VAS)

خدمات ارزش افزوده موبایل

ما یکی از شرکت‌های فعال در حوزه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه (VAS) هستیم که فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کردیم.

ما می‌توانیم از طریق کار با اپراتورهای تلفن همراه و بانک اطلاعاتی بالایی که از مشترکین داریم از طریق راه اندازی خدمات ارزش افزوده برای شرکت شما درآمدزایی کنیم.

چرا باید از خدمات ارزش افزوده سهند سامانه برتر استفاده کنید؟

 • بیش از 5 سال است که در زمینه خدمات ارزش افزوده و بیش از 20 سال است که در زمینه راه اندازی سامانه پیام کوتاه فعالیت می‌کنیم.
 • به لطف تجربه فراوان در طول این سال‌ها برای کار در زمینه راه اندازی سامانه پیام کوتاه، دارای بستر مناسب و حرفه‌ای برای ارسال پیامک در زمینه خدمات ارزش افزوده برای مشترکین هستیم.
 • با اپراتورهای تلفن همراه همکاری مستمر و مداوم داریم و دارای بانک اطلاعاتی مناسبی برای مشترکین این اپراتورها هستیم.
 • مزیت بزرگ استفاده از خدمات ارزش افزوده ما نسبت به دیگر رقبا این است که ما هم خود تولید کننده محتوا هستیم و هم بستر ارسال این محتواها به صورت پیامکی برای مشترکین را فراهم کرده‌ایم.
 • در زمینه موضوعات مختلف و جذاب برای مشترکین تلفن همراه پیامک محتوایی تولید می‌کنیم.
 • ما در هر سه بخش خدمات ارزش افزوده تلفن همراه یعنی خدمات ارزش افزوده رفتار مشتری، خدمات ارزش افزوده شبکه‌ای و خدمات ارزش افزوده سازمانی بهترین و تخصصی ترین خدمات را ارائه می‌دهیم.

سهند سامانه برتر در زمینه خدمات ارزش افزوده چه موضوعاتی را ارائه می‌دهد؟

پنل ارسال پیامکی خدمات ارزش افزوده شرکت ما می‌تواند از هر سه ارائه کننده خدمات ارزش افزوده یعنی تولیدکنندگان محتوا، توسعه دهندگان محتوا و جمع آوری کنندگان محتوا، پیامک محتوایی دریافت و برای مشترکین تلفن همراه ارسال کند. برخی از مهمترین موضوعات شرکت ما در زمینه‌ی تولید محتوای خدمات ارزش افزوده در ادامه معرفی خواهد شد.

 • خبری
 • ورزشی
 • اخبار خودرو
 • مناسبت‌های ملی و بین المللی
 • مذهبی و اهل بیت (ادعیه و مداحی به زبان آذری)
 • خبر وام
 • سرویس آموزشی برای مادر و فرزند
 • سرویس سبک زندگی برای کاهش وزن و تناسب اندام

استفاده از خدمات ارزش افزوده شرکت سهند سامانه برتر چه مزایایی دارد؟

 

شرکت ما همانطور که اشاره شد به واسطه سابقه درخشان 20 ساله خود در زمینه همکاری با اپراتورهای تلفن همراه در راه اندازی پنل‌های پیامکی، از سال 1393 تصمیم به ارائه خدمات ارزش افزوده به مشترکین کرد. خدمات ارزش افزوده ارائه شده توسط شرکت ما باعث برقراری ارتباط و تعامل بین اپراتورها و مشترکین می‌شود. البته اپراتورها در اینجا نقش واسطه بین شرکت‌های تولید کننده خدمات محتوایی یا خدمات ارزش افزوده با فراهم آوردن بستر فعالیت آنها، برای مشترکین هر کدام از سه اپراتور تلفن همراه، دارند. اهمیت ارائه خدمات ارزش افزوده از آن زمان بیشتر شد که طبق آمارهای ارائه شده در نیمه نخست سال 1397 ارزش خدمات ارزش افزوده را در صنعت ICT، 50 هزار میلیارد تومان تخمین زدند. بنابراین شرکت‌های مختلف می‌توانند از این بستری که شرکت ما ارائه می‌دهد، در قالب ارسال پیامک‌های محتوایی، درآمدزایی خوبی داشته باشند. ضمن اینکه شرکت ما هم می‌تواند محتوای مورد نیاز برای شرکت‌ها و افرادی که خواستار فعالیت در این حوزه هستند را تولید کند و هم بستر ارسال آنها به مشترکین را با مناسب ترین قیمت و بهترین خدمات فراهم کند. یکی از مهمترین مزایای شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده پس از خرید پنل ارسال این خدمات پیامکی این است که آنها بابت ارسال پیامک به مشتریان هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. در صورتی که مشترکین با ارسال خدمات ارزش افزوده به خط تلفن همراه خود موافقت کنند، آنها درآمدزایی خواهند کرد. از مهمترین مزایای ارائه خدمات ارزش افزوده به مشترکین از طریق شرکت ما این است که این شرکت با هر سه اپراتور تلفن همراه همکاری می‌کند و می‌تواند خدمات تمامی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات محتوایی را در یک بستر جمع آوری کرده و انتشار دهد.

انواع خدمات ارزش افزوده کدامند؟

هرچند شرکت ما در حال حاضر خدمات ارزش افزوده تلفن همراه متنی در قالب ارسال پیامک در موضوعات مختلف به مشترکین ارسال می‌کند؛ اما خدمات ارزش افزوده انواع مختلفی دارند که می‌توان به خدمات چند رسانه‌ای، بازی و سرگرمی، برنامه‌های کاربردی، خدمات تلفن گویا و … اشاره کرد. با استفاده از خدمات ارزش افزوده شرکت ما می‌توانید از مزیت رقابتی برخوردار شوید. این به این دلیل است که تمامی بسترهای لازم برای کسب درآمد از این راه را با مناسب ترین قیمت و بهترین سیستم پشتیبانی فراهم کرده‌ایم. در واقع ما به واسطه اعتماد 20 ساله مشتریان خود در زمینه سامانه پیام کوتاه این سیستم و خدمات را راه اندزی کردیم. آن چیزی که باعث شده است تا شرکت ما در این سال‌های متمادی همچنان مشتریان خود را حفظ کرده و افزایش دهد، استفاده از راهکارهای خلاقانه و نوآورانه است. در زمینه خدمات ارزش افزوده هم ما توانسته‌ایم با ارائه راهکارهای خلاقانه و نوآورانه برای رقبای خود در ارائه این خدمات پیشی بگیریم و حضوری موفق در این زمینه داشته باشیم. ما فرایند مالی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را بهبود می‌دهیم و به آنها کمک می‌کنیم تا از این راه درآمدزایی کنند.

شرکت ما همانطور که اشاره شد با هر سه اپراتور تلفن همراه فعالیت می‌کند و دارای تجربه و تخصص بالا در این زمینه است و بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت و پشتیبانی حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

از آنجایی که خدمات ارزش افزوده از شارژ خطوط اعتباری تلفن همراه مخاطبین کم می‌کند یا هزینه‌ی آن بر روی قبض خط ثابت تلفن همراه مشترکین می‌آید، استفاده از آنها منوط به تایید آنها است و اجباری در کار نیست.

برای هر پیامک از هر شرکت ارائه خدمات ارزش افزوده می‌توان به همان سرشماره به صورت تک به تک گزینه خاموش یا off را ارسال کرد تا غیر فعال شوند.

مشترکین می‌توانند با شماره گیری کد *800*#1 نسبت به مشاهده خدمات ارزش افزوده فعلی فعال، غیر فعالسازی و یا ادامه فعالیت آنها تصمیم گیری کنند.