[ultimate_spacer height=”10″]

درباره سهند

ورود شما را به دنیای دیجیتالی سهند سامانه گرامی می‌داریم!

ما یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه گسترش فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات هستیم. تیم جوان، خلاق و حرفه‌ای ما، تمام تلاش خود را برای خلق تجربه‌ای لذت‌بخش از ورود کسب و کار‌ها به دنیای دیجیتال می‌کند.

با ما در میان صفحات سرچ گوگل، روی گوشی‌های موبایل مشتریانتان و در دنیای گسترده و رو به رشد اپلیکیشن‌ها و بازی‌های رایانه‌ای خاص و متفاوت دیده خواهید شد.

0
مشتری فعال
0
پروژه
0
سال، همراهی با شما
0
تولد

خدماتی که سهند به شما ارائه می‌دهد

phonelink

خدمات ارزش افزوده موبایل (VAS)

این سرویس بر روی بستر شبکه ارتباطات ارائه می شود و مشترکان می‌توانند پیام‌های متنی دریافت کنند

favorite_outline

بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing)

دیجیتال مارکتینگ این امکان را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند تا تبلیغاتی هدفمند برای تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطبین داشته باشید

landscape

سامانه ارسال و دریافت پیامک (SMS Panel)

از این سامانه می‌توان برای دریافت و ارسال پیام کوتاه در بخش فناوری اطلاعات، تبلیغات و اطلاع رسانی سریع و مستقیم استفاده کرد

star

طراحی سایت و سئو (Web Design & SEO)

طراحی و بهینه ‌سازی محتوای سایت بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو و افزایش رتبه سایت

آنچه ما را از دیگران متمایز می‌کند

business

نگاه نو و خلاقانه

همیشه از ایده‌های نو استقبال می‌کنیم و سعی می‌کنیم خارج از کلیشه‌ها و چارچوب‌های سختگیرانه با چالش‌ها روبه‌رو شویم.

stars

تعهد کاری

مشتریان بزرگترین سرمایه ما هستند و ما خود را در مقابل آ‌ن‌ها مسئول می‌دانیم. تا آخر راه با شما همراه هستیم.

track_changes

به روز بودن

به روز بودن یکی از فاکتورهای مهم دنیای امروز است. ما نیز در تلاشیم تا همواره با بهره‌گیری از به‌روزترین متدها و ابزارها، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.

money

قیمت مناسب

هدف ما جلب رضایت مشتری است. سعی می‌کنیم در کنار ارایه خدمات باکیفیت، به مشتریان قیمت مناسب پیشنهاد دهیم.

ما با یک گروه متشکل از برنامه‌نویسان و طراحان سایت، متخصصین بازاریابی دیجیتال و محتوانویسان خلاق، به روز و  کارآمد هستیم. آنچه شما می‌خواهید را با رویکرد بازاریابی و منطبق با ویژگی‌های مخاطبان و مشتریان شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی به شما ارائه می‌دهیم.

با برون سپاری، دغدغه‌ جذب نیروی انسانی، مدیریت و تحمل هزینۀ دائمی برای استخدام تیم مشاوره یا دیجیتال مارکتینگ را نخواهید داشت. از صرف زمان برای آموزش نیروهای جدید و تدوین استراتژی‌ ها آسوده می‌شوید و نگران عدم درک صحیح اهداف و نیازهایتان توسط نیروهای تازه‌کار و کم تجربه، انجام کار غیر منطبق با خواسته‌ی شما و پیشبرد کار بدون آگاهی از نیازها و علائق مشتری‌ها و مخاطبان خود نخواهید بود. ما از صفر تا صد این امور را انجام داده، مدیریت کرده و گزارش آن را  به طور دقیق و منظم برای‌ شما ارسال خواهیم کرد.

فروش‌تان را متحول می کنیم

این یک شعار نیست. ما در برنامه‌های بازاریابی دیجیتال، تجربیات 20 ساله‌مان را در مورد سئو، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی و محتوا گرد هم آورده ایم تا کسب و کارتان را سکه کنیم.

نتایج دقیق و قابل اندازه‌گیری به شما ارائه می‌دهیم

بزرگترین نقطه قوت ما اندازه گیری تمام زوایای پروژه برای دستیابی به اهداف تعیین شده است. هیچگاه شاهد نقطه ای کور یا مبهم در کمپین های تبلیغاتی ما نخواهید بود. با توشه‌ای از آمارهای دقیق و کاربردی پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می‌کنیم.

همه چیز را گرد هم می‌آوریم

ما در سهند سامانه، با توسعه بخش‌های مکمل این امکان را برای شما فراهم آورده‌ایم تمام اهداف تبلیغاتی و همه گام‌های توسعه پروژۀ خود را یکجا و آسوده از دردسرهای کار کردن همزمان با شرکت‌های مختلف، به ما بسپارید.

مورد اعتماد برندهای بزرگ و کوچک!