پنل اس‌ام اس ارسال انبوه

چگونه پنل اس‌ام‌اس ارسال انبوه داشته باشیم؟

در بازاریابی پیامکی، کمیت و تعداد لیست مخاطبان شما مهم‌ترین نکته است. در این مقاله قصد داریم به شما نکات عملی برای بهینه‌سازی و افزایش تعداد مخاطبان پنل اس ام اس و ایجاد کمپین‌های بازاریابی پیامکی موثر را آموزش دهیم. امروزه بازاریابی پیامکی و دسترسی به پنل اس‌ام اس ارسال انبوه یکی از موثرترین و سریع‌ترین راه‌های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است.

 • کدام کسب و کار به دنبال مشتریان و فروش بیشتر نیست؟
 • در این بازار پر از رقیب چگونه باید پیام برندینگ خود را به گوش مخاطب برسانید؟
 • چگونه در یک بازار شلوغ متمایز و سرآمد باقی بمانید؟

این مقاله به شما کمک می‌کند تا به برای پرسش‌های بالا پاسخی کاربردی پیدا کنید، کسب و کار خود را توسعه دهید و با مشتریان خود به روش مؤثرتری ارتباط برقرار کنید.

پنل اس‌ام اس ارسال انبوه
پنل اس‌ام اس ارسال انبوه، راهکاری برای جذب مخاطب

اشتراک پیامک چیست؟

اشتراک پیامکی شامل مشارکت یک مشتری در کمپین بازاریابی پیامکی است. زمانی که یک مشتری در یک کمپین پیامکی شرکت می‌کند، به دریافت پیام‌های متنی شامل مطالب بازاریابی، تبلیغات، تخفیف‌ها، یادآوری‌ها و سایر به روزرسانی‌ها، به دستگاه تلفن همراه خود جواب مثبت می‎دهد.

چگونه می‌توانم یک پنل اس‌ام اس ارسال انبوه ایجاد کنم؟

استفاده از اتوماسیون پیام کوتاه مبتنی بر هوش مصنوعی

هوش مصنوعی برای کسب و کارهای کوچک بسیار مفید است. بهترین بازاریابان در سراسر جهان برای مشاغل کوچک از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند تا پشتیبانی مشتری را بهبود ببخشند، پیام رسانی را خودکار کنند و ارزش را برای کاربر نهایی افزایش دهند.

اما چیزی که شاید برخی از آن خبر نداشته باشند این است که هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که فهرست مشتریان پیام کوتاه شما را افزایش دهد، پنل اس‌ام اس ارسال انبوه را ایجاد کند و مشتریان را خوشحال کند.

نحوه شگفت زده کردن مشتریان بااستفاده از هوش مصنوعی عبارت است از:

شخصی‌سازی بیشتر

هیچ کس نمی‌خواهد پیام‌های عمومی به تلفن همراه یا ایمیل‌های بازاریابی تصادفی، به صندوق‌های ورودی او ارسال شود. صرف زمان برای ایجاد کمپین‌های پیامکی بسیار شخصی‌سازی شده، کلید موفقیت بازاریابی شماست. با پیام‌رسانی خودکار، می‌توانید مطمئن شوید پیام‌هایی که ارسال می‌کنید، کاملا مناسب و مرتبط با نیازهای مشتریان شماست.

پیش‌بینی بهتر رفتار مشتری

هوش مصنوعی با ردیابی، تجزیه و تحلیل به شما امکان می‌دهد تا رفتار مشتری را بهتر پیش‌بینی کنید. همچنین از داده‌ها برای درک بهتر مشتریان و نیازهای آنها استفاده کنید.

استفاده کارآمدتر از منابع انسانی

با پنل ارسال اس‌ام اس انبوه می‌توانید به ویژگی‌هایی مانند ابزار خودکار دسترسی پیدا کنید. با این کار در زمان و منابع انسانی صرفه جویی می‌کنید و می‌توانید روی سایر زمینه‌های کسب و کار کوچک خود تمرکز کنید.

مدیریت و ایجاد محتوای مناسب

با تقسیم بندی و ایجاد لیست‌های کلید واژه محور، می‌توانید محتوای مناسب‌تری را برای افراد خاص در هر لیستی که ایجاد می‌کنید، ارسال کنید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

آیا بودجه لازم برای استخدام یک تیم بازاریابی بزرگ را ندارید؟

بااستفاده از پنل ارسال اس‌ام اس انبوه می‌توانید ابزارهایی مانند پاسخ‌های خودکار و ربات‌های مجازی را فعال کنید تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود.

پنل اس‌ام اس ارسال انبوه
اس ام اس مارکتینگ، راهی برای کسب درآمد بیشتر

دریافت رضایت قاطع مشتری با انتخاب صحیح و مطمئن مشترکین

در بازاریابی پیامکی باید رضایت شفاف مشتریان را دریافت کنید تا آنها را در لیست بازاریابی خود قرار دهید و برای آنها پیام ارسال کنید. بهتر است ابتدا درمورد قوانین ارسال پیامک در منطقه خود تحقیق کنید و سپس بازاریابی را شروع کنید. سایر الزامات قانونی عبارتند از:

ارائه لینک به شرایط و ضوابط شما

با این قابلیت می‌توانید تعیین کنید که مخاطبین چه پیام‌هایی دریافت خواهند کرد.

طبقه بندی مخاطبان

اطمینان از انتخاب مخاطب، راه کلیدی برای بازاریابی پیامکی است. فرض کنید که یک فروشگاه لباس مردانه، زنانه و بچه‌گانه دارید. قطعا شما نمی‌خواهید که تبلیغات لباس کودک را برای یک پسر نوجوان بفرستید. اگر این کار را انجام دهید، خطر مسدود شدن و نادیده گرفتن فروشگاه شما وجود دارد.

زمانی که محتوا برای مخاطب بهینه نشده باشد، ممکن است پرهزینه باشد. انتخاب صحیح، سرمایه شما را حفظ می‌کند. ممکن از خودتان سوال کنید که اگر مخاطب نخواهد در کمپین پیامکی شما شرکت کند، باید چه بکنید. در اینجا باید بگوییم که یک لیست بازاریابی پیامکی کوچکتر، اما هدفمند، ارزش بسیار بیشتری نسبت به لیست مشترکین پیامکی گسترده‌تر، اما بدون هدف، دارد.

پنل اس‌ام اس ارسال انبوه
افزایش فروش محصولات با پنل اس‌ام اس ارسال انبوه

ارائه مشوق‌های عالی برای پیوستن به لیست بازاریابی پیامکی

یکی از بهترین راه‌ها برای جذب مشتریان به لیست پیامکی کسب و کار خود، ایجاد انگیزه است. انگیزه‌هایی مانند تخفیف یا یک محصول رایگان، به آنها بدهید که نتوانند رد کنند. اجرای یک کمپین با یک گزینه ساده، مانند ارسال یک کد کوتاه به یک شماره، راهی عالی برای ترغیب مردم است.

دریافت شماره موبایل مخاطب در فروشگاه خود

با دریافت شماره تلفن همراه مشتریان در فروشگاه فیزیکی یا آنلاین و ایجاد انگیزه می‌توانید کسب و کار خود را رونق دهید. مشتریان عاشق رفتن به فروشگاه‌هایی هستند که مشوق‌هایی برای خرید ارائه دهند. اگر وب سایت دارید، می‌توانید در کنار باکس پرداخت آنلاین، یک گزینه ثبت نام پیامک اضافه کنید.

البته باید به مشتریان این اطمینان را بدهید که فقط می‌خواهید پیشنهادات، به روزرسانی‌ها و سایر جوایز منحصربفرد را ارسال کنید و هیچ قصدی برای بر هم زدن حریم خصوصی آن‌ها ندارید.

درخواست از مشتری برای اشتراک گذاری اطلاعات

یکی دیگر از راه‌های موثر برای ایجاد لیست، درخواست از مشترکین برای به اشتراک گذاری اطلاعات شماست. برای انجام این کار بهتر است یک مشوق مانند تخفیف یا هر انگیزه دیگری درنظر داشته باشید.

آگاهی کامل درمورد شرایط و ضوابط

باوجود اینکه قبلا درباره شرایط و ضوابط بحث کردیم، اما لازم است بدانید که این قوانین اهداف دیگری را نیز دنبال می‌کنند. هیچ کس دوست ندارد که احساس کند از وی، سوء استفاده می‌شود. پیشرو و صادق بودن در مورد آنچه مشتریان می‌توانند از شما انتظار داشته باشند، اعتماد بیشتری برای برند ایجاد می‌کند.

تحقیق درباره خواسته مشتریان

دریافت بازخورد می‌تواند به رشد فوق العاده شرکت و فروشگاه شما کمک کند. این امر باعث می‌شود که مشتریان احساس کنند، شنیده می‌شوند و به آنها اهمیت داده می‌شود. همچنین این یک راه عالی برای ایجاد اعتماد و همچنین بهبود شیوه‌های بازاریابی است.

دریافت اطلاعات تا جایی که ممکن است

زمانی که در حال ایجاد لیست مشترکین پیامک خود هستید، مهم است که تا حدالامکان اطلاعات بیشتری از مشتریان خود دریافت کنید. دریافت داده‌های بیشتر به شما امکان می‌دهد تا اطلاعات جمعیتی و الگوهای رفتاری و کلیدی مشتری را درک کنید. همچنین یک کمپین بازاریابی بهتر ایجاد کنید.

پنل اس‌ام اس ارسال انبوه
پنل اس‌ام اس ارسال انبوه، روشی نوین برای بازاریابی

تقسیم بندی مخاطبین خود

زمانی که لیست خود را تهیه کردید، آن را تقسیم بندی کنید. تقسیم بندی افراد سبب می‌شود که گروه‌های بهتری را براساس جمعیت شناسی، الگوهای رفتاری، علایق و موارد دیگر ایجاد کنید. بهتر است هفته‌ای یکبار یا ماهی یکبار این فهرست را به روزرسانی کنید. مهم است که مخاطبان بازاریابی پیامکی خود را با معیارهای معنادار تقسیم بندی کنید تا پیام رسانی ارزشمند و مرتبط باشد.

نظارت بر فهرست انصراف

حتی اگر کمپین بازاریابی بسیار موفقی داشته باشید، بازهم مشتریانی وجود دارند که هر از گاهی از این کار انصراف دهند. لازم است هرکاری انجام دهید تا انصراف از لیست‌ها را به حداقل برسانید. در صورت انصراف، به ارسال پیامک ادامه ندهید و حتما به خواسته مشتریان احترام بگذارید.

آسان کردن قدرت انتخاب با یک کلمه کلیدی مرتبط

با ایجاد یک کمپین بازاریابی پیامکی جذاب که توسط یک کلمه کلیدی مرتبط راه اندازی می‌شود، می‌توانید برخی از مشتریان را به طور خودکار به لیست خود اضافه کنید.

برگزاری مسابقات پیامکی

برگزاری مسابقات یا هدایای پیامکی یکی از بهترین راه‌ها برای ترغیب مردم به اشتراک بازاریابی پیامکی است. فرقی نمی‌کند که شما ارائه دهنده محصولات یا خدمات باشید، اجرای یک مسابقه همیشه کمک‌کننده است. البته شما نمی‌توانید همیشه از مسابقات استفاده کنید، بلکه آنها باید کوتاه و به موقع باشند.

تبلیغ به روزرسانی اس‌ام اس خود در شبکه‌های اجتماعی

از رسانه‌های اجتماعی مانند پست‌های وبلاگ، توییتر، تیک تاک و غیره برای تبلیغ و به روزرسانی‌های پنل اس ام‌ اس خود استفاده کنید.

تبدیل لیست ایمیل به لیست پیامک

پنل اس‌ام اس ارسال انبوه تاثیر بیشتری نسبت به بازاریابی ایمیلی دارد. با این حال یک کمپین ایمیل مارکتینگ ایجاد کنید تا مزایای به روزرسانی‌های پیامکی مبتنی بر هوش مصنوعی را نشان دهید. تنها با یک فراخوان ساده، گزینه اس‌ ام اس را به امضای ایمیل خود اضافه کنید.

تبلیغ انتخاب پیامک در تابلوها، پوسترها و کارت‌های ویزیت

فرقی نمی‌کند که صاحب یک فروشگاه بزرگ باشید یا کوچک، می‌توانید از آنچه دارید (پوستر، تابلو و کارت ویزیت) برای تبلیغ کمپین خود استفاده کنید.

تبدیل چت وب به مشترکین پیامک

وب سایت شما باید فروشنده شماره یک باشد. این پلتفرم شبانه روز در حال کار است، زندگی می‌کند، نفس می‌کشد و برند شما را تجسم می‌بخشد. با تبدیل چت وب به روشی خودکار برای شرکت در بازاریابی پیامکی، فروش خود را افزایش دهید. چت وب مبتنی بر هوش مصنوعی باعث ایجاد وفاداری و افزایش میانگین تعداد سفارش می‌شود. مشتریان، کسب و کارهایی را دوست دارند که بی‌درنگ به سوالاتشان پاسخ دهد.

ارسال اس‌ام اس‌های کوتاه و واضح

پیام‌های متنی باید کوتاه باشند، حتی بسیار کوتاه‌تر از سایر کانال‌های بازاریابی!

هیچکس دوست ندارد که پیامک‌های طولانی بخواند، بنابراین؛ این نکته را حتما مدنظر داشته باشید. بهترین پیامک‌ها، پیامک‌هایی هستند که کوتاه، مختصر و حاوی فراخوان باشند.

گفت‌وگوهای دو طرفه داشته باشید.

گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از یک گفتگوی عادی و طبیعی نیست. مطمئن شوید از ارائه دهنده پنل اس‌ام اس ارسال انبوهی استفاده کنید که قابلیت مکالمه دوطرفه نامحدودی داشته باشد. این کار، مشتریان را خوشحال می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد تا به نیازهایشان توجه شده است.

پنل اس ام اس سهند با قابلیت‌های متنوعی که در زمینه برقراری ارتباط با مشتری در اختیار شما قرار می‎دهد به کمپین بازاریابی شما کمک می‌کند تا از طریق برقراری تعاملی سازنده، همواره گفت‌وگوهایی سازنده، در راستای اهداف بازاریابی کسب و کار خود با مشتریان داشته باشید.

پنل اس‌ام اس ارسال انبوه
موثرترین راه بازاریابی، پنل اس‌ام اس ارسال انبوه

چگونه لیست پنل اس‌ام اس ارسال انبوه خود را حفظ کنیم؟

ردیابی پنل اس‌ام اس ارسال انبوه برای حفظ مشتریان بسیار مهم است. به طورکلی هر فعالیتی در کسب و کار و بازاریابی شما نیاز به تجزیه و تحلیل عملکرد و بهینه‌سازی دارد. اینجاست که هوش مصنوعی به کمک شما می‌آید. پنل اس‌ام اس ارسال انبوه مبتنی بر هوش مصنوعی دارای ویژگی ردیابی است تا مشتریان را تجزیه و تحلیل کند. بررسی معیارهای مهم عملکرد منجر به شناخت بهتر مشتریان خود می‌شود. اما چه چیزهایی را باید ردیابی کنید؟

 • رشد لیست اس‌ام اس
 • میزان ریزش مخاطبان در لیست اس‌ام اس
 • میزان پیامک‌های خوانده و پاسخ داده شده
 • نرخ مراجعه و خرید مجدد مشتریان
 • میزان خرید برای بار اول

به طور کلی انتخاب پنل اس‌ام اس ارسال انبوه نه تنها برای افزایش لیست شما، بلکه برای حفظ مشتریان بسیار مهم است. انتخاب پلتفرم بازاریابی پیامکی مناسب باعث می‌شود مطمئن شوید که تمام ابزارهای لازم برای موفقیت در کمپین بازاریابی خود را دارید.

 پنل اس‌ام اس ارسال انبوه سهند سامانه ویژگی‌های زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • یک شماره تلفن اختصاصی برای ارسال و دریافت پیامک و تماس
 • گزینه‌ای برای داشتن شماره‌های محلی برای دسترسی بیشتر به مشتریان
 • ابزارهای رشد پیشرو مانند شرکت در چند کانال و انتخاب کلمه کلیدی
 • ابزارهای پیشرفته تقسیم بندی مخاطب
 • صندوق ورودی آسان و کاربرپسند برای استفاده از ویژگی‌های پیشرفته
پنل اس‌ام اس ارسال انبوه
بازاریابی پیامکی، جدیدترین متد بازاریابی

سخن پایانی

فرقی نمی‌کند که شما یک مربی، نویسنده، اینفلوئنسر، نماینده املاک یا صاحب یک فروشگاه آنلاین باشید، در هر صورت باید بازاریابی پیامکی یا پنل اس‌ام اس ارسال انبوه را در استراتژی فهرست‌سازی خود ادغام کنید. چرا که ایجاد و حفظ لیست مشتریان بهترین ابزار رونق کسب و کار شماست.

منبع: voxox.com ؛

,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.